Usługi księgowe Wrocław

Prowadzenie księgowości  Wrocław

Od ponad 20 lat prowadzimy księgowość dla firm, fundacji i stowarzyszeń z Wrocławia i okolic.

Usługi księgowe Wrocław

Usługi księgowe biura rachunkowego AFK z Wrocławia, to gwarancja najwyższej jakości obsługi firm oraz pełnego bezpieczeństwa rozliczeń i transakcji, bez konieczności tworzenia dodatkowych departamentów i zatrudniania księgowych.

Outsourcing księgowości Wrocław

Nasz outsourcing księgowości, to doskonały sposób na optymalizację kosztów działalności przedsiębiorstw i zwiększenie ich szans rozwoju.

Obsługa księgowa: pomoc księgowej i wsparcie doradcy księgowego 

Oferujemy doskonałe rozwiązanie wspierające zarządzanie biznesem w postaci obsługi księgowej. Zatrudniamy księgowe i księgowych z wieloletnią praktyką i niezbędnymi certyfikatami. U nas możesz liczyć na pomoc księgowej i stałe wsparcie doradcy księgowego.

Księgowość Wrocław i dodatkowe korzyści

AFK Biuro Rachunkowe Wrocław to nie tylko księgowość, obsługa księgowa i usługi księgowe. Świadczymy również obsługę kadrowo-płacową oraz prowadzimy Wirtualne Biuro AFK z wynajmem adresu na siedzibę firmy i odbiorem korespondencji.

W codziennej obsłudze stale wdrażamy nowoczesne technologie (np. system kadrowo-płacowy enova). Dzięki temu nasza praca i komunikacja są coraz bardziej efektywne dostarczając Państwu dodatkowych korzyści.

W trosce o wysoki poziom obsługi współpracujemy z zaufanymi partnerami: doradcami podatkowym, biegłymi rewidentami, kancelariami prawnymi oraz konsultantami BHP.

 

Jesteś zainteresowany usługą?