Usługi

Założenie własnej firmy to nic trudnego z AFK. Pomożemy krok po kroku w rejestracji działalności gospodarczej. Z AFK łatwo otworzysz swój biznes. U nas rejestracja firmy, wynajem adresu dla firmy, pomoc księgowej oraz wsparcie doradcy biznesowego przy zakładaniu firmy.

dowiedz się więcej >

Rozliczamy, doradzamy, optymalizujemy podatkowo, zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Prowadzimy  księgowość firm jednoosobowych, mikro-firm, startupów, średnich przedsiębiorstw, spółek z o.o. i spółek akcyjnych. Z naszych usług księgowych korzystają organizacje pożytku publicznego, w tym fundacje i stowarzyszenia. Solidnie i za niewielkie pieniądze poprowadzimy: księgę przychodów i rozchodów, kartę podatkową, ewidencję sprzedaży, ewidencję przebiegu pojazdu i księgi rachunkowe. Sporządzimy też sprawozdania finansowe.

dowiedz się więcej >

Sukces firmy tworzą ludzie. Dlatego ważne jest, by powierzyć outsourcing kadr i płac sprawdzonemu i doświadczonemu biuru księgowemu. AFK świadczy obsługę kadrową i obsługę listy płac od kilkunastu już lat. Administrujemy procesem naliczania płac (payroll) i zarządzania kadrami. Stale dokonujemy optymalizacji prowadzonych działań. Pracujemy w systemie kadrowo-płacowym enova. Do naszych zadań należą m.in.: sporządzanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń, wyliczanie urlopu, zgłoszenia do ZUS, rozliczanie rachunków, delegacji, sporządzanie umów, itp. Świadczymy więc pełen outsourcing kadr i płac.

dowiedz się więcej >

Poznaj wygodę kompleksowej obsługi administracyjnej Twojego biznesu i przenieś się do Strefy Przedsiębiorcy w AFK. Nasze Wirtualne Biuro świadczy usługę outsourcingu obsługi biurowej. Rejestrujemy firmy pod naszym adresem. Dzięki temu podmiot gospodarczy otrzymuje adres na swoją siedzibę, nie będąc fizycznie pod nim obecny. W ten sposób, firma uzyskuje również adres do korespondencji. Otrzymywaną korespondencję skanujemy i przekazujemy na wskazany adres mailowy. Świadczymy też inne komplementarne usługi dla biznesu, jak księgowość, kadry i płace, czy wynajem sal, oraz wiele innych. Dzięki naszemu Wirtualnemu Biuro znacząco zredukujesz koszty związane z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych.

dowiedz się więcej >

Zapewniamy pomoc w wyborze najbardziej optymalnej formy finansowania działalności: kredyt, pożyczka, leasing dotacja z UE.

dowiedz się więcej >

Przeprowadzamy przeglądy podatkowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe.

dowiedz się więcej >

Doradzamy w sprawach biznesowych: finansowych, podatkowych i prawnych.

dowiedz się więcej >

Prowadzimy stały monitoring należności.

dowiedz się więcej >

Wdrażamy eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą
– enova365.

dowiedz się więcej >

Oferujemy szeroki wybór pomieszczeń na spotkanie biznesowe.

dowiedz się więcej >

szkolenia

Szkolenia

Organizujemy szkolenia zamknięte.

Oferujemy szeroki zakres pozostałych usług dla biznesu.

dowiedz się więcej >