Pełne Księgi Rachunkowe Wrocław

Na czym polega pełna księgowość i czemu służy?

Pełna księgowość we Wrocławiu i w całej Polsce to rozbudowana i skomplikowana forma prowadzenia ewidencji księgowej w postaci ksiąg rachunkowych. Dotyczy głównie dużych przedsiębiorstw o wysokich przychodach. Taka forma prowadzenia ewidencji ma zapewnić przejrzysty obraz sytuacji finansowej, właścicielom, udziałowcom, inwestorom oraz organom kontroli skarbowej. 

Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu świadczy usługi w zakresie ksiąg rachunkowych. Prowadzimy pełną księgowość spółek, jednoosobowych działalności gospodarczych i innych firm, które zobowiązane są do prowadzenia tej formy księgowości. 

Kto musi prowadzić księgi rachunkowe? 

Obowiązek przejścia na pełne księgi rachunkowe obejmuje:

  • osoby fizyczne,
  • spółki cywilne osób fizycznych,
  • spółki cywilne osób fizycznych i przedsiębiorstwa w spadku,
  • spółki jawne osób fizycznych,
  • spółki partnerskie,
  • przedsiębiorstwa w spadku działające zgodnie z ustawą z dnia 5 lipca 2018 r. o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej (Dz. U. poz. 1629 ze zm.),

– jeżeli ich przychody w roku w poprzednim roku obrotowym wyniósł 2 mln euro (w przeliczeniu na PLN – 8 746 800 zł).
Limit przychodów przeliczany jest na złotówki według kursu średniego NBP ogłaszanego na pierwszy dzień roboczy października.

Pełna księgowość spółek – usługi Wrocław

AFK Centrum Obsługi Biznesu to biuro rachunkowe, które oferuje nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych, ale także pomoc w rejestracji działalności gospodarczej i profesjonalne usługi kadrowo-płacowe we Wrocławiu oraz zaawansowany program ERP dla firm: enova365 biuro rachunkowe. Sprawdź nasz cennik i skontaktuj się z nami!

Pełne Księgi Rachunkowe – Cennik

Księgi Rachunkowe od 1000 zł*

*Powyższa cena jest ceną orientacyjną netto.

Ostateczna wycena usługi zależy od specyfiki działalności przedsiębiorcy oraz ilości przetwarzanych dokumentów.

Jesteś zainteresowany usługą?