Prowadzenie ksiąg rachunkowych Wrocław

Na czym polega pełna księgowość i czemu służy?

Pełna księgowość we Wrocławiu i w całej Polsce to rozbudowana i skomplikowana forma prowadzenia ewidencji księgowej w postaci ksiąg rachunkowych. Dotyczy głównie dużych przedsiębiorstw o wysokich przychodach. Taka forma prowadzenia ewidencji ma zapewnić przejrzysty obraz sytuacji finansowej, właścicielom, udziałowcom, inwestorom oraz organom kontroli skarbowej.

Nasze biuro rachunkowe Wrocław świadczy usługi w zakresie ksiąg rachunkowych. Prowadzimy pełną księgowość spółek, jednoosobowych działalności gospodarczych i innych firm, które zobowiązane są do prowadzenia tej formy księgowości.

Kto musi prowadzić księgi rachunkowe?

Obowiązek przejścia na pełne księgi rachunkowe obejmuje:

  • osoby fizyczne,
  • spółki cywilne osób fizycznych,
  • spółki cywilne osób fizycznych i przedsiębiorstwa w spadku,
  • spółki jawne osób fizycznych,
  • spółki partnerskie,
  • przedsiębiorstwa w spadku działające zgodnie z ustawą z dnia 5 lipca 2018 r. o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej (Dz. U. poz. 1629 ze zm.),

– jeżeli ich przychody w roku w poprzednim roku obrotowym wyniósł 2 mln euro (w przeliczeniu na PLN – 8 746 800 zł).
Limit przychodów przeliczany jest na złotówki według kursu średniego NBP ogłaszanego na pierwszy dzień roboczy października.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

AFK Centrum Obsługi Biznesu to biuro rachunkowe, które oferuje nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych, ale także pomoc w rejestracji działalności gospodarczej i profesjonalne usługi kadrowo-płacowe we Wrocławiu oraz zaawansowany program ERP dla firm: enova365 biuro rachunkowe. Pełna księgowość Wrocław – sprawdź nasz cennik i skontaktuj się z nami!

Pełna Księgowość Wrocław – Cennik

Księgi Rachunkowe od 1000 zł*

*Powyższa cena jest ceną orientacyjną netto.

Ostateczna wycena usługi zależy od specyfiki działalności przedsiębiorcy oraz ilości przetwarzanych dokumentów.

Jesteś zainteresowany usługą?