Kariera w Biurze Rachunkowym AFK i Wirtualnym Biurze AFK

Szukasz pracy we Wrocławiu? Chciałbyś pracować w biurze rachunkowym lub wirtualnym biurze w charakterze księgowej, kadrowej, sekretarki, doradcy klienta, doradcy podatkowego lub informatyka?

W AFK Centrum Obsługi Biznesu zatrudniamy wiele osób o różnych specjalnościach i umiejętnościach, które są niezbędne w każdym dobrze prosperującym biznesie.

Biuro Rachunkowe AFK i Wirtualne Biuro AFK zapewniają obsługiwanym firmom z Wrocławia i okolic pełną i profesjonalną obsługę. Cały zakres świadczonych przez AFK usług zawiera się w trzech pierwszych literach naszej nazwy:

a

jak Administracja

oferujemy użyteczne rozwiązania administracyjne, internetowe oraz techniczne

f

jak Finanse

prowadzimy księgowość pełna i uproszczoną (profesjonalne usługi księgowe dla firm)

k

jak Kadry

naliczamy wynagrodzenia i prowadzimy ewidencję kadrową (profesjonalna obsługa kadrowo płacowa dla firm)

cenimy

Cenimy dłuższą współpracę

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę i umowy o współpracę (działalność gospodarcza, umowa cywilno-prawna).

stawiamy

Stawiamy na partnerskie relacje

Wszyscy się znamy. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób. W naszej firmie panuje przyjacielska atmosfera oraz są partnerskie relacje.

dokształcamy

Stale się dokształcamy

W Biurze Rachunkowym AFK  i  Wirtualnym Biurze AFK staramy się być na bieżąco z wszystkimi przepisami z zakresu finansów, księgowości, podatków, kadr i płac oraz ubezpieczeń. Często uczestniczymy w szkoleniach, seminariach i konferencjach. Zdobytą wiedzą dzielimy się chętnie ze współpracownikami oraz Klientami.

Jesteś zainteresowany pracą w Biurze Rachunkowym AFK lub Wirtualnym Biurze AFK? Zgłoś się do nas:

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • samodzielne rozliczanie firm będących na księgach rachunkowych oraz KPiR
  • samodzielne zamykanie miesięcy pod względem rachunkowym i podatkowym
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i zeznań rocznych
  • udzielanie informacji Klientom o ich bieżącej sytuacji po zamknięciu miesiąca

Wymagania:

  • znajomość prowadzenia ksiąg rachunkowym oraz Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
  • znajomość prawa podatkowego- CIT, PIT, VAT
  • wysoka organizacja pracy
  • umiejętność komunikowania się z Klientami oraz pracownikami US

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pracę w przyjaznym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Doradca podatkowy

  • doradztwo podatkowe na rzecz naszych klientów (interpretacja przepisów podatkowych, udzielanie porad, przygotowywanie opinii i wyjaśnień z zakresu prawa podatkowego)
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych naszych klientów, w tym wskazywanie ewentualnych zagrożeń związanych z przeprowadzanymi transakcjami

Wymagania:

  • uprawnienia doradcy podatkowego
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze podatków i księgowości

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do tego działu.

Miło nam, że interesujesz się możliwością pracy właśnie w naszej firmie. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, wyślij do nas swoją aplikację. Pozwoli to nam szybko sięgnąć po Twoje dane, jak tylko będziemy mieli interesującą Cię ofertę.

    Szanowni Państwo,
    w odpowiedzi na ofertę pracy zamieszczoną na Państwa stronie
    chciałbym/chciałabym złożyć swoją kandydaturę na stanowisko:

    Z poważaniem,